Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp - nemuzu psat pismena s hackama

Ahoj mam problem, do pc hp probook jsem si nainstalovala televizi a dala restartovat system.
no vse probehlo ok ale y nejakeho duvodu nemuzu psat pismena y hackama ani Y a Z mam otocene nemluve o ostatnim, jak to dat do puvodniho nastaveni?dikz
Zmena predmetu, pôvodne: hp (los)

Ježíši moc Vám děkuju bože muj vy jste zlatí koho mam pozvat na kafe.
ještě jedno ale to nevim jak napsat aby se správce nezlobil
no mam w8 ale ne tak by měli že ano ehm a každé dva dny se mi to restartuje páč nemužu stáhnout novou verzi jsou udělané tak aby to nebylo vidět.pomuže vypnout automatické aktulky? ne skutečně nechci platiti hříšne prachy za leg to si radši koupim kabat na zimu :D

Tak si kup kabát, ten se restartovat nebude. Ale nelegální soft se tady opravdu neřeší. (host)

ne to mělo linuxi a člověk co mi to pořizoval tak tam dal 8 ale to že jsou nebo nejsou mi zdělil po pul roce když jsme se potkali a on odjížděl na rok do kanady. ted nevim co s tim ono se to toiž nezkonfiguruje a na w nechci chodit a na netu když zadam ten problém mi ukáže že mam stáhnout w 8.1 ale to musim přes w nebo krek a to neumim tak chci jen poradit jak to restartováni zastavit

no normálně. vypnu ho když jdu pryč pak se mi ukáže že kvuli aktualkám se bude restartovat systém a už to jede nakonfiguruje a restartuje pa se ukáže že se nezdařila a vraceni změn .když projdu historii aktul tak pro w je tam prostě totéž a nechce se to stáhnout.

do ovládacích jsem se dostala a do systemu na auktulky taky ale je tam pouze vyhledat ale ne možnost stáhnout ale házi to tam vše od win tak fakt nevim co s tim jsem základni uživatel ne profík jsem ráda že jsem dokázala tam dát tv link a vypáit dvd taky asi nedam páč mi tam ten člověk dal nero a s tim si nerozumim.