Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je tento notebook dobry ?

Dobry den chtel bych se zeptat jak je na tom vykonostne tento notebook ? Hledal jsem neco v cenove kategorii 10-14k a nic lepsiho jsem nenasel. Notebook bych pouzival doma na filmy, hry, intenet atd. Jelikoz je cena dost vysoka ocekavam slusny zazitek z filmu a alespon prumerny z her (novejsi hry na nejmensi detaily bez lagu a starsi treba medium/high) predem dekuji za rady.

vidim, ale zarazi me ze grafika druhe tridy je na tom takhle mam vybranej jeste jeden a ten ma grafiku 3 tridy a v testu hry vypadaji podstatne lepe. A mohl by jste mi vysvetlit jak je to s tim full hd ? ja myslel ze full hd je vzdy dobre nezavisle na grafice