Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows7 OEM na jiný PC

Ahoj, nakoupil jsem počítač na internetu společně s windows7 OEM, odstoupil jsem od smlouvy, ale protože se jedná o digitální distribuci tak mi nevrátí 2500 Kč za OS.
1) Kdybych si nechal pevný disk s windows7, mohl bych to použít na jiném pc?
2) Nebo ještě lépe kdybych si nechal zpátky poslat jen dvd s win7 a licenčním kodem, tak bych to mohl aktivovat na jinem pc? Šlo by to?

Chci si ho raději nechat sestavit v servisu.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

ani jeden spôsob použitia OEM licencie nieje oficiálne legálny,bundlovaná OEM verzia je nedelitelnou súčasťou pc zostavy a licencia OEM verzie je trvalo zviazaná s tým hardwarom,na ktorom bola prevedená prvotná aktivácia...pokial odstupuješ od kúpnej zmluvy,musíš vrátiť kompletný celok,t.j.počítač a k nemu prislúchajúcu OEM verziu,s ktorou bola zostava predaná,takýmto spôsobom,že si z vracaného výrobku odmontuješ a vyberieš nejaké súčasti a ponecháš si ich nerieši žiaden predajca odstúpenie od kúpnej zmluvy

ale když se podíváš na detail produktu tak tam je napsáno že se neprodává samostatně ale jen s kompletním pc nebo s jednou následující součáístkou - konkrétně co tma je:
Základní deska
Procesor
Operační paměť
Pevný disk
Počítačová skříň se zdrojem napájení

Jenže oni mi tam ten windows už naisntalovali... ta licence by nešla převéct?