Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám rozdělený pevný disk, jak to spojím?

Mám win XP home správa disků ukazuje rozdělení pevného disku asi na polovinu.
Jak to spojit? Nechci dva disky. Jeden je C a ten druhý E.
Děkuji

Počeštění nadpisu. Text bez interpunkce je opravdu nepříjemné číst. (anarchist) (mif)
A bez diakritiky obzvlast... (mif)

Já bych s tím spojováním nebyl zase až tak hrr. Pokud je systém (XP) až na tý druhý pártyšně tak už vůbec ne. A pokud je systém na tý první, tak zase na tom éčku můžou být nainstalovaný nějaký programy...
A určitě je tam jen jeden rozdělenej disk? Nejsou tam dva fyzický ? (nic ve zlým)