Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel core i5 4460 + 400W Seasonic zdroj utahne mi tohle?

Zdravím jde mi o tyto dvě grafiky :)

Varianta č. 1 Intel core i5 4460 + http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-660-ultra-durable-2 gb_4/114364/produkt + 400W Seasonic ( a prislusenstvi jako 1xHDD 250Gb + 1x HDD 500Gb + dvd mechanika + 8Gb ram )

Varianta č.2
popřípadě to samý ale s http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-750-ti-ultra-durabl e-black-edition-2gb/155679/produkt

otázka zní uživí mi tu první variantu muj zdroj? nebo bych musel koupit nový
a otázka číslo dvě která z těch grafik je výkonnější a vyplatí se víc? pokud jsou skoro na stejno ale ta druhá je uspornější a nemusel bych kupovat nový zdroj tak bych šel do te 750gtx Ti.... děkuji :)

Utáhne.... :) obě grafiky utáhne? já radéji ybch koupil tu 660 když už je tam rozdíl nějakých 600kč... ono ale otázkou je jestli se vyplatí víc ta 660 nebi ta 750Gtx... jestli tech 600kč stojí za to připlatit :) pokud je ten rozdil minimálni tak asi ne a volil bych levnejsi GTx 750 pokud je ten rozdil větši... asi bych si připlatil na tu GTX 660.... je mezi těmi dvěmy grafickými kartami tak velký rozdil že se vyplatí připlatit si 600kč? :)

Pokud je výkon nV 750 100% tak nV 660 je 115%, ale za stejnou/podobnou cenu a spotřebo je HD R9 270 128%
Celá ta sestava bude mít max.spotřebu v zátěži do 290W takže Season 400W bude dostatečný.
(jen má 1x6pin přídavné napájení a obě karty 660 - 270 mají 2x6pin, to ale dořeší dodávaná redukce s g.kartami)

na R9 270 sem koukal :) ale docela se bojím toho zdroje... tady se mi libi tahle verze http://www.czc.cz/msi-r9-270x-gaming-2g/139385/pro dukt je o 200kč dražší, ataky se mi líbi ale mám strach jit do AMD protože jsem četl že většina her ma v nvidii vetší výkon a je proste stabilnějˇ´si než ty AMD grafiky...nevim co na tom pravdou je :) ale kolega z práce mi %r=ikal že když chci intela tak prostě s Nvidiou grafikou ma vetsi celkovy vykon nez s AMD grafikou...´docela mě to nlomilo protože do tý doby jsem chtěl právě tu grafiku co jsem poslal teď.. jak to teda je? intel s AMD grafikou pracujou spolu v pohode bez problemu? nebo ma ten kolega pravdu? že prostě větˇ´siho celkového výkonu docílím když dám Core i5 + nvidii grafiku?

no nevsiml jsem si ze jsou ty 270tky 2 verze ze jedna je s X druha bez :) tak jasny ta bez x sttoji tech 4300. což je pěkná cena :) jen mé se nehce ménit zdroj :) takže okej pudju tedydo ty R9 270tky :) snad nebudu mitstejnou smůlu jako s moji HD 7770 která se mi hřeje na 80 stupnů + se mi stane že mi třeba zčervená obraz, atd a musím PC restartovat... :) proto se AMD grafik docela bojim :)