Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po restartu instalace windowsu nepokračuje

Ahoj. Mám následující problém. Dal jsem si instalovat windows 7. Po dokončení první části instalace se počítač sám restartuje, ale instalace dál po restartu nenaskočí a nepokračuje jak by měla. Jen černá obrazovka a vlevo nahoře v rohu jen bliká čárka. V biosu mám nastavený HDD jako první v bootovací sekvenci. Nesetkal se s tím někdo? Díky za rady.

Tak už je to v pohodě. Nevím čím to bylo, ale dal jsem instalaci znovu a už to v pohodě pokračuje. Asi nějaká chyba nebo co. Omlouvám se tedy za zbytečné zakládání vlákna, ale radši jsem chtěl pomoc od někoho kdo tomu více rozumí. Každopádně díky za pomoc :)