Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita značek

Dobrý den, chtěl bych si koupit notebook, našel jsem si od Acer (Nitro Black Edition), ale na internetu jsem často viděl názory, že acer je nekvalitní atd... Ale zase když jsem si našel recenzi na tuhle řadu notebooku od aceru, tak byly recenze kladné, tak já nevím...

recenze na Nitro Black Edici
http://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2014/ac er-aspire-v15-nitro-black-edittion-vn7-591
http://www.zive.cz/clanky/acer-aspire-v15-nitro-fa kt-dobry-notebook-test/sc-3-a-175536/default.aspx (Hlavně dle videa jsem si řekl, že bych se nebál jít do aceru, protože notebook vypadal bytelně a další věci.)

Stejný notebook po hw složce vyrábí i lenovo, ale to má pouze 15palců, zatímco acer má 17kové verze.

Prosím rady, že herní ntb je kravina... si nechte, já vím, že stolní je lepší, ale já potřebuji notebook. Jde mi tedy o to, zjistit jestli se mám obávat, aceru jako značky, nebo se spokojit s 15 a brát lenovo.

Na internetu jsem našel různé názory na acer, které nebyly kladné, ale všechny tyto články, ankety a fora byly staré alespoň 2 roky, tak jestli nedošlo ke zlepšení...

(jo a ještě, jeslti ke grafické kartě gtx 860m, stačí i5 nebo je lepší i7, co se týče her)

Děkuji za rady.

mozno pred 10-timi rokmi, by som suhlasil s tym ze Acer nebrat, teraz na to nieje dovod, za poslednych par rokov mi preslo rukami kopa Acer NB (20+) a v ramci svojej cenovej triedy boli v pohode, ja co sa NB tyka nemusim znacky MSI, LG, Samsung - maju vyssiu kazivost ako ostatne znacky, a este nemusim najlacnejsie rady Asusov - tie suciastky ktore sa v nich pouzivaju, to mi pripada ako sutaz, co skor odide.