Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co z toho mohu/mám odstranit?

Dobrý den,
obnovil jsem si systém a momentálně mám v PC pouze tyto programy: (7tpDifr.png), které z nich mohu odstranit? Je vůbec nutné některé z těchto programů odstraňovat? Mohou nějak zpomalovat PC, nebo tropit nějaké neplechy? Zvolil jsem jako možnost obnovy něco ve smyslu, že se obnoví jen ty nejdůležitější ovladače, programy a součásti systému, nikoliv přímo tovární nastavení ve stavu, kdy jsem notebook koupil. Sliboval jsem si od toho menší množství HP-blbostí a k mé radosti je zde těch HP-kravin skutečně mnohem méně, ale přesto tu nějaké jsou. Proto se ptám zda jsou užitečné a chtěl bych vědět, co který program dělá, k čemu je a zda je nutné ho tu mít. Například, co přesně dělá program "CyberLink YouCam"? Mohu jej odstranit? Nějak se mi nelíbí cokoliv, co zavání webkamerou.

Děkuji za odpověď

cisco eap/leap/peap: připojuješ to do firemní wifi sítě?
cyberlink youcam: nesympatická velikost 102mb, bůhví co všechno to dělá. ovladač webkamery bude zvlášť.
hp support assistant bude zbytečnost, můžeš zkusit google.
hp wireless assistant bude zase zbytečnost, snad umí jen automatické přepínání wifi/drát.
intel správa strojů: firemní zbytečnost.
intel rapid: máš tam dva disky? třeba přídavný ssd?

Seznam nainstalovaných programů není až tak důležitý (zabírají jen místo na disku) jako seznam programů a služeb, spouštěných automaticky po startu Windows (zabírají paměť a výkon CPU).
Ten potřebný seznam zjistíš - a případně některé programy vypneš - pomocí msconfig (je přímo ve Windows), případně použij CodeStuff Starter (musíš stáhnout). Teoreticky můžeš programy a ne-MS služby vypnout všechny a když zjistíš, že něco potřebuješ, zase to povolíš.