Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Core I7 4790k

Zdravim, má vůbec tenhle procesor : I7 4790k cenu kupovat ? Všude slyším, že to má brutální výkon, ale zas naopak i brutální teploty, nevím, zda si ho mám koupit a využít ty akce, co teď probíhají (cashback)

deska by k němu byla MSI Z-97 gaming 5

zdroj Seasonic G-series 550W

Je pravda, že jsem ji blbě položil, když chcete ARC. F13 nacvaknout na desku, tak musíte na takovém kusu plastu vybrat dirku pro dany socket a já se ptám, zda 1155 je stejně velký jako 1150. (abych případně nemusel kupovat nový chladič.