Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva harddisky

Čau lidi mam pc a vněm 74gb hdd a na něm je windows 7 .A chci si tam přidat 250gb hdd na kterém je taky windows 7.
Co to uděla když to tam zapojim?

je to k neuverení jakými rúznymi spúsoby lze pripojit jiný hard disk k počítači, dokonce ten hard disk múže být na opačné strane zemekoule, nebo treba i mimo zemi na obežné dráze nebo múže letet na nejaké sonde nekam vesmírem

no k neuverení

... :puff: