Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa za Nexus D12SL-12 BW

Začal mi dělat melu větráček vzadu v budce.Při každém spuštění počítače vrčákuje.Po pár minutách se sice ztiší,ale pujde ven.
Koupil bych nexus v nadpise,který jsem si dal dopředu,ale již není.Poradte prosím podobně dobrý větrák.Co jsem se díval po netu,tak testy jsou letité.Třeba nějakej ARCTIC ?
http://www.alfa.cz/product.php?eid=10514007N0BU0CK TUP

děkuji

osobne preferujem britské Evergreen/Evercool,švajšiarske Eisberg,čínsko-nemecké Delta Tech/PonyFlo,japonske Sanyo/dnes už skôr rarita,keďže sanyo ukončilo činnosť a bolo odkúpené a začlenené do matsushita corp.resp. do panasonic divízie/