Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač chce naformátovat externí disk

Ahoj,

řeším teď problém, mám na novém PC čistou instalaci win 7 64bit a když připojim exterák, tak po mě vyžaduje formát. Nejdříve ve mě hrklo, že se podělal a přijdu o všechny svá data, ale pak jsem si řikal, že to je blbost, připojil disk do notebooku, kde lze normálně otevřít a mít přístup k datům.
Můj dotaz, co mám ale dělat s win 7 na PC? Jak mám disk na nich rozchodit, aniž bych ho formátoval?

díky moc

jinej externi disk jsi zkousel?

ono bud bude neco s tim diskem nebo s radicem na desce v tom PC, ja bych prvne externi disk zalohoval, pokud nemas a potom bych vyzkousel ruzne USB porty na to PC. Co ovladace na desku po instalaci Windows, rika ti to neco?

Disk jsem opravil...
Tak jsem zjistil že disk funguje v 2.0 usb ale když ho připojím k 3.0 portu tak chce naformátovat... Na notebooku funguje v obou portech
Dále, vpravo dole, když ho chci bezpečně odebrat, tak z tento počítač zmizí, ale dál pracuje "vrní" nějaké rady?