Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava PC do 25.000Kč

Dobrý den Vám všem,
prosím o návrh kompletní sestavy PC včetně monitoru určené především pro herní využití.

1. FINANČNÍ LIMIT - 25 000,-Kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - vlastní W7x64

4. NÁKUP KOMPONENTŮ A SESTAVENÍ PC - na CZC

5. MONITOR - prosím o výběr vhodného monitoru

děkuji za Váš čas a návrhy.

Chtěl bych se ještě zeptat na smysl a vhodnost využívání SSD systémových disků. Byla by například možné do této sestavy "vpasovat" 120GB SSD disk bez rozházení její vyváženosti a účelu, pro který byla navržena? Hráči pařmeni vidí jedině rychlost stroje, nic víc je téměř nezajímá. Nebylo by jediným efektem zvýšení ceny o cca 2000Kč, nebo by skutečně uživatel pocítil také zrychlení odezvy v aplikacích,systému a především ve hrách např. On-line hrách a to podstatně? V tomto se neorientuji a přivítám fundovanou odpověď z praxe. Děkuji za sestavu a pokud možno i na dodatečnou otázku.

Za předpokladu navýšení ceny a zakoupení SSD, ale alespoň 250GB/3 000,- tak aby se tam i hry daly instalovat to trochu význam u her má = odezva systému, u hry/levelu se načítání zrychli.
Ovšem to neplatí o jakémkoli herním HW výkonu na to SSD vliv nemá.
(osobně, SSD v herní sestavě nepoužívám, nemám důvod)

Děkuji za pomoc a informaci, osobně mám tentýž pocit. Také mě připadá vložená investice za SSD zbytečná. A ještě svízelnější je argumentačně přesvědčit reklamou a zaručenými informacemi od kamarádů informované herní uživatele PC. Přeji poklidnou odpočinkovou neděli.