Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acces Dennied

Dobrý den nainstaloval jsem si Acces Denied a nyní mám problém ho odinstalovat chce to code admin.Prosím poradte předem děkuji

Což se zkusit trochu soustředit a napsat to znova?
Nainstaloval jste "Acces Denied" nebo "Acces Dennied"?
Není to nakonec Access Denied www.johnru.com?

With Access Denied installed, upon startup, your computer will request a valid username and password or simple password, and if an invalid username and or password are entered, your computer will deny access to the user.