Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný tisk laserové tiskárny - jaká je příčina?

Na laserové tiskárně Samsung CLX-2160 se mi při tisku více stránek po sobě stává, že je na každé stránce otisk stránky předchozí. Zkrátka na 2. stránce mám obtisknutou 1. stránku, na 3. str. pak 2. stranu atd. Pokud budu stránky tisknout jednotlivě vždy s několikasekundovou prodlevou, tak je vše v pořádku.
Čím to je způsobené? Říkám si, že kdyby byl zanesený válec, tak by to tisklo pořád špatně. Problém se ovšem objevuje pouze při souvislém tisku více stránek.

laserová technologie je v podstate fyzikalne prostá

- elektrizuje se válec
- osvíti se valec, osvetlené misto ztratí el naboj, neosvetlene s el. nábojem pritahne na sebe špinu/toner
- špina se prenese na papir,
- valec se zbaví zbytku špíny a el náboje

vše začne odznovu

- elektrizuje se válec, atd ....

tak je jasné, nekde v tom posledním bodu to nefunguje na 100 %, stáva se to hlavne u recyklovaných jednotek

.... :puff:

Tvá rada je jemne rečeno, mírne nepoužitelná

vše co se týka technologického procesu je u levných laserovek integrováno v jednom plastovém kontajneru ze kterého user vidí část jednoho plastového ozubeného kolečka a 5-kontaktú a nic víc

silne nedoporučuji userum pokoušet se nahlednout do vnitra kontajneru v obytném prostoru, v extrémnim pripade dojde k vyhození nejakého počtu oblečení a k malováni prostor

.... :puff: