Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 15 tisíc

Ahoj, vybírám notebook pro strýčka... Využití - hlavně na prací (takže Microsoft office), internet a vyřizování e-mailů. Žádné hry ani nic podobného. Cenová hranice - 15 tisíc, velikost displeje nerozhoduje a také aby nějak vypadal. Za nějaké příspěvky děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Využití - hlavně na prací

velikost displeje nerozhoduje

S obojím souvisí otázka, zda to bude přenášet, nebo to bude ležet trvale na stole? Na přenášení je velkej model blbej, na dlouhou práci se zase nehodí malej displej.
Pokud jen kanclpráci, tak stačí prakticky cokoliv za udanou cenu, jen si ujasni úhlopříčku a asi bych bral matnej displej, takže bych volil HP ProBook.