Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapojení nové GPU nejde internet

Hezký večer přeji

Mám velice kuriózní problém. Dnes jsem zakoupil novou grafickou kartu msi gtx970. Zapojil, nainstaloval, vše v pohodě až do té doby, než načetl windows....Žádné připojení k internetu, v centru sítí žádný adaptér, připojení, nic, prázdno.

Zkusil jsem vrátit starou gpu zpět a vše jelo v pořádku tak jak předtím.
Početl jsem nějaké fora a poradny a dospěl k předběžnému názoru, že to může být zdrojem. Inu, šel jsem koupit nový zdroj (měl jsem hodně starý rexpower 500w :D , takže i tak bylo načase)
Seasonic 650w, myslím že na dnešek dostačující, zapojil, přepojil, problém stále stejný, žádné připojení k internetu. Přeinstalovával jsem ovladače, nepomohlo.
Nevím si s tím rady.
Setkal se už někdo s něčím podobným ?
Děkuji za odpovědi :)

prosím, jak jsem zmínil, on není problém v tomhle, kartu jsem měl zapojenou a nainstalovanou i s ovladači, radeonku jsem odinstaloval kompletně.
Jenže problém je v tom, že mi po zapojení te nové gpu nejde internet :( , žádné připojení, žádný adaptér, nic. ovladače na mobo jsem instaloval znova, nic nepomohlo.

taky jsem nad tím uvažoval, ale jde o to, že v prosinci budu dokupovat novou mobo i s procesorem, takže jsem nechtěl zbytečně reinstalovat os, v prosinci bych to musel opakovat...

tak se to snažím vyřešit prozatím touhle cestou, když se nepovede, počkám do prosince na zbytek HW a uvidím zda problém přetrvá, ale myslím že by neměl.