Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou 7800GT.

Dostala se mi do ruky VGA Nvidia 7800GT která v původním pc měla namontovaný acelero chladič a fungovala na 100procent. Nyní jsem ji dal do mého pc s referenčním chladičem-nový a nebo i s zalmanem cu 900(acelero si majitel nechal) a karta vykazuje chyby obrazu. A on mi chce poslat nějakou disketu s kterou tu kartu "cituji jeho slova - srovnám" a bude to vše v pořádku, že prý když kartu koupil a vyměnil chladič musel to také udělat.
Zajímalo by mě co by na té disketě může být nechce mi to říct??? Napadl mě např. jiný bios a flash program???
Díky všem.

Těžko hledat důvod, proč by se někdo zbavoval takové grafiky,
navíc fungující na 100%, tys ji viděl na vlastní oči?
Jedině snad v případě, že původní majitel chce nějakou top grafiku
a je při penězích. Pak nechápu důvod, proč ji neprodal i s chladičem.
Jediné vysvětlení je, že mu karta blbla a nasazení jiného chladiče
je dobrý důvod k vysvětlení, proč u nového majitele karta nefunguje správně.
Žádná disketa "na srovnání" není třeba a je to krajně podezřelé.
Na disketě vzhledem k její kapacitě může být jen jiný BIOS a flash program,
což v žádném případě nedělej, ani si ji nenechej poslat.
Karta musí fungovat dobře už koupená a odemykat pipelines na 7800GT netřeba.
Zkus nové ovladače ze stránek nVidie nebo přímo ze stránky výrobce, co je to za značku?
Pokud to nezabere, tak bych ji vrátil. Patrně jsi ji koupil na inzerát?