Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiché větráčky do PC

Zdravím, potřeboval bych doporučit nějaké větráčky do case, které budou tiché. Cena všech větráků by měla být do 1000KČ max. a velikostně asi dvakrát 80x80 a dvakrát 120x120.

Šlo by to ?

Díky

napr. Fractal Design Silent Series R2, mali by sa zmestit do 1000KC alebo akekolvek ine so slusnymi loziskami (nie gulickove-hlucne a klzne-mala vydrz) a redukciou/regulaciou max. otacok, ak ma doska regulovane vsetky konektory pre fany, tak regulatory/redukcie niesu potrebne

120mm jsou Noctui ale drahé, levné ARCTIC F12 ovšem regulace do 1000ot/min.
80mm nejsou tiché vlastně žádné, neboť pokud je zreguluješ pod 1000ot/min tak jsou prakticky bez výkonu a tím pádem na hovno.
(vše co je v krabici točivé nad 900-1000ot/min tak je a bude slyšet)