Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook.y

Dobry den preji,chtel bych si zakoupit notebook maximalne do 16 000 kč
Co říkáte na tento http://www.czc.cz/acer-aspire-e15-e5-572g-cerna/15 7357/produkt
Chtěl bych slyšet váš odborný názor,mám v umyslu koupit spolu s notebookem rozšířenou zaruku o rok a chladící podložku pod notebook,přece je to jen acer.Kdybych ho nahodou objednal,nevíte jakou ram koupit?Chtěl bych navýšit z 4 na 8 gb ram,nejlépe u czc koupit.Popřípade je nejaká lepší varianta v cenové rozmezí.Chtěl bych dobrou grafiku,procesor,8gb ram,windows a samozrejme nejakou zivotnost.Děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Já pořád nechápu na co všichni 8GB RAM, já mám sice taky 8GB, ale pokud na NTB nehraješ hry tak se nepřiblížíš ani k 6GB využití. Včera jsem si hrál s Photoshopem a využití RAMek nepřelezlo 3,5GB. Dneska už bych teda do RAMek neinvestoval, to bych raději koupil něco s lepším procíkem, stejně NTB není na hry.