Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemoznost zmazania nepouzivanych particii

Zdravim..nejakym sposobom sa mi podarilo pridat dve particie..oznacene su hviezdickou..nemaju moznost odstranenia, rovnako ani pri preinstalovani win..mohol by mi s tym, prosim niekto pomoct? Prikladam screen..dakujem..chcel som dat obrazok hned na zobrazenie, ale nijako sa mi to nepodarilo najst, tak ho davam, ako odkaz..
16aut5x.jpg

na rozdíl od školního sešitku dokáže windows sejmout alt+printscreen okna, správa disků je diskmgmt.msc
místo popisu s utajenými oddíly můžeš uložit .png screen - nejsi registrován, takže na normální imagehosting.
nějakým bmp ani jpg se neobtěžuj, to je pro sekretářky.

edit: aha, to jsi ty co používáš tinypic? tak nic, ztráta času.