Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s wifi routrem

zdravím, mám problém, pořídil jsem si wifi router d-link DIR-605l vše jsem nakonfiguroval a na všech zařízeních to šlape tak jak má až na můj ntb, dostanu IP adresu z DHCPka ale internet mám omezený a nepingnu se ani na router... ip adresa je přidělená správně DNS taky vše je ok ale počítač s routrem prostě nekomunikuje... zkoušel sem i přeinstalovat počítač ale taky bez výsledků při tom na všechny ostatní wifiny se připojí bez problémů... nějaké rady ? :) díky

No kedze z ostatnych zariadeni sa pripojis na router bez problemov,,, tak potom problem nebude v Routry ale v tvojom notebooku a jeho Wifi karte alebo ked mas starsi ten notebook ktory nepodporuje N-kocu siet (802.11N) tak sa na svoj Router nepripojis.
Nastav si v Routry G-ckovu siet (802.11g) a skus sa tak pripojit ci ti pojde...

vyřešeno nahráním nových ovladačů wifi karty :) jen tento notebook nemá ofiko drivery na win 8 tak sem je musel sehnat jinde než na stránkách dellu :) jen mi je divné že na ostatní wifi sítě sem se bez problému přihlašoval a dělala to jenom tato sít :)