Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcne LAN

Vyznám sa len v tom co som uz musel opravovat, ale toto nechapem :D

Môj typ: http://www.toshiba-shop.sk/toshiba-satellite-c50-b -14d-1884

Mám asi mesiac nový notebook, a doteraz všetko išlo. Ani neviem kedy, proste my prestal ísť LAN port //ževraj fast ethernet LAN//. Nejde mi ani internet, ani keď spárujem počítače - nejaký "kábel" zaregistruje len jeden komp. Rovno som išiel do správcu zariadení, možno tam niečo nájdem. Ale "fast ethernet device (myslím že také niečo)" tam nebolo. Len WiFi a Bluetooth. Na internete som našiel nejaký "Atheros gigabit ethernet controller" na windows 8.1/64 bit. Môžte ma niekam nasmerovať?

mcafee -> avast. tomu se říká z hnoje do hnoje.

vypol sa mi počas aktualizácie

bohužel se ms sere i do aktualizací driverů, po kterých mu nic není. a uživatelé to tak hloupě nechávají.
to vypadá na znefunkčněný driver, chce ho odstranit. v příkazovém řádku spustit:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

spustil se správce zařízení, v menu "zobrazit" zatrhnout "skrytá".
zrušit původní drátovou síťovku, pak ji nainstalovat znovu.