Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC pípá, dokud ho nevypnu

Dobrý den,

Mám velký problém s tím, že můj starší PC po dlouhé době nečinnosti(asi rok),
při prvním zapnutí po tom roce se nic na monitoru neobjevilo, PC zkontroloval mechaniky a pak začal pípat.
Prosím o pomoc.
Jiný PC nemám.
Pípá asi 2sekundové tóny a 2sekundové mezery. A to furt dokola. Dokud ho nevypnu.

Předem děkuji.
Změna předmětu, původně: Pc. To muselo dát práci vymyslet.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

skusit reset CMOS cez jumper(prepinac) oznacenie na doske (CLEAR CMOS) alebo vybrat na niekolko sekund baterku (CR2032 ako do digitalok len vacsia)
ak nepomoze a obraz nenabehne - bud zavolat niekoho skusenejsieho alebo odniest PC do servisu