Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna grafiky

Dobrý den,

chci se zeptat, vyměnil v počítači grafiku z integrovaný na "normální" a problém je v tom že dlouho trvá než se zapně monitor, jako by do monitoru nešly tak 3 minuty žádný "informace". Chtěl jsem tu integrovanou vypnout z biosu ale biosy jaksi taksi nemohu najít. Každé info bude vítáno. (Win8).. Předem děkuji

Pokud můžeš, zapoj monitor do grafiky přes VGA kabel a budeš mít obraz hned.
Já to tak mám doma taky, přes DVI monitor začne zobrazovat až když nabíhají Windows, přes VGA na druhým monitoru vidím obraz hned po zapnutí. Sám taky nevím, co to znamená.