Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ProBook 4545s klávesnice

Dobrý večer,
prosím nevíte zda se dají vyndat jednotlivé klávesy z toho notebooku?
Bohužel jsme polili klávesnici a celá spodní řada klávesnice nefunguje.

Můžete poradit jak zkusit klávesnici zkusit zachránit? Popřípadně kolik by tak stála oprava v servisu?
Předem děkuji za odpověď.
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

- hlavne nepokusat sa davat prec jednotlive klavesy - tie pidi plastove drziaky sa spat dost blbo osadzuju
- vybrat celu klavesnicu, umyt pod teplou vodou (ziaden saponat), kludne pouzite sprchu, potom nechat 24 hod. schnut (prirodzene, ziaden fen alebo radiator)
- ak nepomoze pripravit si cca 20-25€ na novu

o uhlikove kontakty vytlacene na folii sa nebojte, niekolko takychto procedur v pohode zvladnu, idealne by bolo pouzit cisty lieh 96%, ale mohlo by sa stat ze by Vas cistenie 1 klavesnice vyslo viac ako nova