Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc se restartuje, nebo umře na tuto obrazovku

Zdravím,
co si myslíte o tomto obrázku v příloze. Je to ofocená obrazovka kdy se asi grafika zblázní. Někdy se to samovolně a bez varování restartuje a z toho někdy ihned najíždí Windows a jindy se musí vypnout i ze sítě a znovu nahodit, myš svítí, ale tlačítko POWER PC nenahodí...
RAM- zkoušeno Memtestem- vypadá to po několika hodinách OK
HDD- CrystalDiskInfo hlásí Dobrý
Kondíky na desce i ve zdroji jsou OK
Jedná se o:
MB_-MSI 865 PE Neo2-P
CPU Pentium 4 3,0 GHz
RAM 1,5 GHz (2x 256 MB + 2x 512 MB) zkoušel jsem jiné RAM, to samé
VGA snad nějaká AGP Radeon 6500 128 MB, tak nějak
HDD ATA 120 GB Seagate
Windows XP Home Edition

Do nedávna vše OK a po převozu na jiné místo toto. Čistil jsem i kontakty RAM, VGA...

Máte, prosím, podle obrázku tucha, o co jde?

Předem děkuji, pěkný večer

:-)
Tucha se neosvědčil.
Dal jsem jinou grafárnu a to samé.
Navíc jsem vše přeinstaloval a opět testy- HDD- přemapované sektory- že najednou, předtím Dobrý.
Tak nový disk a během instalace zase smrt. A jak mám otevřenou bednu, tak asi ze zdroje takové divné pískání, především těsně v resetu a HDD okamžitě vypne motor. Tak jedu na nový zdroj, nový HDD a původní grafiku už přes hodinu a zatím dobrý.
Pak dám vědět.
Díky všem, pěkný večer

Zatím se drží, už tam cpu SP3, pak Skype a nějaký Free SW
Akorát... po BIOSu hláška z LAN karty... cosi SHIFT F10... a Boot LAN? Snad nekecám a pak asi 20 (!!!) vteřin vůbec nic, vše stojí a pak se rozjede Windows. Zkusím tu kartu vyhodit, vždyť tam je interní LANka...
Hned je mě líp, že to nepadá :-D
EDIT: byl to EuroCase 350 W

A přitom kondy všechny pěkný na pohled, kdo ví co mu bylo.
V BIOSu jsem to zmrvil já, bylo tam něco pod HDD a CD DVD... Try... a já dal v domění že to zakážu NO, a mělo být naopak YES. Děkuji, už to běhá jak zamlada.
Jen mě vadí hlučný větrák CPU, točí snad nadoraz, zkusím ještě BIOS, nebo nějakou utilitku na MSI.com...
Děkuji

Ložiska jsou dobrá, ale on točí příliš rychle a stále, už od instalace a myslel jsem, že po instalaci, případně ovladačích zpomalí jako obvykle, ale ne. Ho valí jak o závod.
V BIOSu jsem ni nenašel
MSI má na stránce té desky utilitku CoreCenter MB a ta po instalaci a spuštění hodí, že není určena pro tuto desku, divné.

Větrák je 3 pinový a v CPU FAN, jiný není. Výměna větráku by nepomohla, točí naplno, protože dostává plné napětí a třetí drátek udává počet otáček.
MSI Core Center ani starší nepomohl, tak jsem zkusil googl a asi pátá volba klapla a větráček výrazně zpomalil. Proč v tom mají takový mishmash?
Děkuji za věškerou pomoc.
PC si dnes bude užívat malej prcek od kamarádky...