Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s tlačiarňou - nechce mi tlačiť farebne

Dobrý deň, mám problém s tlačiarnou HP Officejet Pro L7680 ALL-in-Onem nechce mi tlačiť farebne a ak dám že farebne tak vytlačít všetko na ružovo alebo červeno niekedy tam sú pozostatky farieb alebo prevláda červená farba. Inkoustové kazety mám plné čiže by nemal byť problém s nedostatkom farby. Ďakujem za pomoc :)
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Problém s tlačiarňou. (karel)

Můžeš poslat fotku jak to tiskne?
Náplně jsou originální nebo repasované?
Občas když mi tiskárna nechtěla tisknout správně, tak jsem čistil trysky alpou :D To mi vždycky pomohlo, ale správně by se měla používat nějaká speciální čistící kapalina. Takže to radši ještě nedělej.