Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při větší námaze

Dobrý den, chtěl bych pomoct s počítačem. Problém je v tom, že děláme v programu SFM (Source film maker) a často se nám vypíná notebook. Grafická karta: NVIDEA GeForce 9600 M GT a Procesor: Intel(R) Core2 Duo CPU 2. GHz
PS: Počítač se mírně přehřívá

Děkuji za odpověd.

Achjo, co to třeba vyčistit, když se

Počítač se mírně přehřívá

?
EDIT: Intel jede max. do 95°C, pak se vypne. Takže - zanesený větrák prachem, špatně dotažený chladič na CPU, špatná tepl. pasta na CPU --> velký tepelný odpor --> přehřívání --> vypínání

Ak sa ti pocitac pri vacsej zatazi vypne sam tak to znamena viacmenej ze ide o prehrievanie Na tvojom mieste ho dam do servisu nechti ho vycistia a prepastuju,,, al ak to vies sa m a trufas si tak si to sprav sam.
Skontroluj aj ci mas spravne zapojene vsetky komponenty (kable,RAM,ZDROJ)