Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook za 350€

Dobrý,chcel by som sa opýtať,či by ste mi nevedeli poradiť nejaký notebook okolo 350-380€.Potrebujem ho do školy,surfovanie po nete(YT,FB,Streamy) a tak isto by som si rád zahral nejaké hry (CS:GO,LoL)

Kukal som niečo s týmito specs:
Intel core i3
4-8GB ram
a najlepšie nejaká tá lepšia grafická karta,každopádne neviem,či sa niečo v tejto cenovej kategorii dá zohnať.

Chcem sa ešte opýtať,aký rozdiel je medzi Intel Pentium,Celeron a I3..čí je podstatný alebo zanedbateľný.Pretože som narazil na 4-jadrový Pentium.
Proti AMD sa tak isto nebránim,ak to bude dostačujúce mojím podmienkam.

Vopred ďakujem za odpoveď.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ten co som ti poslal ja MENIMALNA volba na tvoj rozpocet asi + - 400 euro. Ale najlepsia volba bude ak si nasetris VIAC !
Pretoze priemerne hracske notebooky stoja 1000 Euro a viac a na nich uz mozes hrat hry na takmer najvyssich detailov (takmer).
-------
Takze za tu sumu co si udal tych okolo 380 Euro je strasne maaalo a dostanes malo vykonny notebok na NEnarocne hry !