Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení hlavního panelu ve Win7

V dřívějších verzích systému Windows se okna na hlavním panelu zobrazovala v pořadí,
v jakém jste je otevírali, ale ve Windows 7 se související okna vždy zobrazují vedle sebe.
A toto je to co bych potřeboval nastavit jako ve starých WinXP.
Pročetl jsem co jsem našel, ale odpověď jsem nenašel.
Neví prosím někdo jak to přenastavit.
Dík za radu všem.

Ahoj
moji dobří rádci
dík, za odpovědi
Provedel jsem přenastavení dle rady rádce Smiley,
resetoval notebook, ale běží to stále standartně jako ve Win7.
Možná je to vlastnost, která nejde přenastavit, nevím.
Ještě jednou dík za odpovědi, ale kdyby někdo znal odvěď budu vděčný.