Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý výkon(?) T410

Ahoj kluci, na svém Lenovu T410 bych si chtěla zahrát nějaké hry, bohužel na tom nerozjedu ani Mafii 2. Podle systemrequirementslab.com je to kvůli graf. kartě, ale zárověň ukazuje, že je dobrá? Jako ženská jsem z toho blbá :)
Tady je, co je to zač..Bez_n_zvu.png
Děkuji Vám všem

skus tu hru proste spustit, pise co ked ju spustis? Oni tie intel grafiky v dnesnych iNeco CPU su uz celkom kompatibilne ze by sa hra mala aspon spustit.

Thinkpady T410 mozu mat aj dedikovanu nvidia grafiku. Jaky presne mas model a podmodel (je to na nom napisane, T410-neco-neco)? Urcite tam nemas aj dedikovanu grafiku? Su nainstalene spravne ovladace? (kto instaloval Windows atd?)