Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při zapojení..

Ahojte, chci se zeptat, nově jsem si teď zapojil PC s těmahle komponentama :
CPU: AMD Vishera FX-6300 3,5ghz
GPU: MSI R7 260X 2GB OC
Ram: 8GB Kingston HyperX 1866mhz
Deska: MSI-970A-G43
Zdroj:Seasonic S12II-620 620W
A všechno jsem zapojil, stejnýma způsobama, jako jsem vždy zapojoval dřívější PC, atd. i podle přesně návodu, a nedělá to nic jiného, než to, že se vše spustí, rozhučí se mi a rosvítí se mi všech 5 větráků, vše funguje, ale nejde obraz do obrazovky která nomálně funguje, a PC se dá vypnout jen přes zdroj, normálně ne, měl jsem podobnou chybu u starého PC, nevěděl jsem co s tím, a kvůli tomu jsem si koupil tenhle nový PC.. A dělá mi to pořád, a to mám všechny věci nový, nevíte včem by mohla být chyba? Popřípadně který komponent může být zničený nebo porouchaný ? A když jsem chtěl zjistit, jestli to není novou Grafikou, tak není, protože jsem zapojil mojí jinou starou 512mb kartu, a je to pořád stejný..
Díky kdyžtak předem za odpovědi
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

PC vobec nefungfuje. Pricin moze byt milion. Skusa sa najprv doska na stole, s pripojenym len zdrojom (nezabudnut na dodatocne ATX12V napajanie) a CPU a jednou RAM, zapne sa pinzetou, monitor v integrovanej ak to ma, ak ne tak skusat rozne grafiky a monitor. Skusat RAM po jednej v roznych slotoch.

Urobit clear CMOS.