Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přemapované sektory..., má to smysl?

Zdravím
mám tady 3 disky
1) ATA 120 GB Seagate = Přemapované sektory
2) SATA 80 GB Seagate = Počet podezřelých sektorů + Počet neopravitelných sektorů
3) SATA 500 GB WD = Přemapované sektory

Vše když nastavím v CrystalDiskInfo na jiný parametr upozorňování, tak nehlásí problém, ale... má to smysl s tím něco dělat? Prodávat? Bude to někdo chtít, může to mít pro někoho cenu?
Nebo jediná cesta bude šrot?
Děkuji a přeji pěkný večer

Premapovane sektory maju podla mna vsetky disky, snad uz aj od vyroby. Nesledujem to ale nie som SMART maniak. :)

Tie neopravitelne sektory (pending?) je o tom ze disk caka az sektor znova zapises, a potom ho premapuje (ak ma este kam). Dovtedy je disk nahvno.
Ci to este pouzivat, na veci ktore nie su dolezite kludne. 500GB a 128GB by som si na tvojom mieste nechal, ten 80GB asi vyhodil

smart hodnoty by měly hexa vypsat počet těch chyb (jestli jsou výrobci dost kompatibilní)
disk z chybami bych už neprodával, ale při malém množství se dá na dočasný image, pokud plánuješ dělat pokusy se systémem.

ten 500gb - zas podle počtu chyb nechat na dočasná/tv data a sledovat vývoj smart.

mm: 80gb je ide, na opravy starých krámů. ještě bych se ho nezbavoval.