Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky internetu - zistenie priciny

Pekný deň

Známy ma mikrovlnné pripojenie na internet na W Xp a sťažuje sa na vypadávanie pripojenia.
Príklad 3 hodiny mu ide a potom zase 3 hodiny nejde internet.
V spoločnosti odkiaľ má internet mu povedali že to bude asi zavírené alebo problém v Pc.
Tak sa chcdem spýtať či sa to dá zistiť čím to je, zajtra mám ísť k nemu tak dám prebehnúť antivirus a či sa dá zistiť pomocou nejakeho programu ci je to virus, problem v pc alebo v poskytovateli pripojenia a tym padom mozno vykyv pocasia kedze ide o Mw .

Ďakujem

Maťo no oni nemaju uz tyzden heslo na Nod32 dal som im teda adaware a spyboot net im siel tak neviem
som od Bratislavy a ked som dal cmd.exe vypisal mi len Ms W XP a moje dokumenty - skusal som u mna u nich nie, co malo vypisat??