Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám sestavu

Hledám PC sestavu která by už by byla složená a pokud možno do 15 tisíc a aby mi rojela tyto hry:AC:unity,Far Cry 4,Gta 5,Watch dogs...
Díky za odpovědi :)

Takze pekne setri este aspon dalsich minimalne 10 000,- aby si si mohol zahrat aspon na STREDNEJ kvalite

Nedělej z toho finanční horor -
1. nevíš co má za monitor/rozlišení
2. za 18-20 000,- je slušná herní sestava, tedy bez OS Win a ne každý je zvěd na drahý fofr disk který nutný není

Za 15 tisíc to bude tak na intelu i3, 4 gb ramky a s trochou snahy r9 270 bez OS, což se opravdu na assassins creed nedá použít, far cry 4 a watch dogs by ti to asi útáhlo, ale assassina pochybuji ( minimum detaily třeba jo), ale neriskoval bych to, porovnej si hw AC Unity + optimalizaci, rozhodně našetřit alespon 3-4 tisíce