Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení USB Flash v průzkumníku

Zdravím všechny počítačově vzdělané hlavy a klaním se. Jsem vzdělaný humanitním směrem, ale počítače mě vždy zajímaly. Nesnáším, když na nějaký problém nemůžu najít odpověď a teď se mi objevily problémy hned dva:
Prostředí: OS Windows 8.1, PC:MSI, CPU:Intel Core i7 3630QM, 2,40 GHz.
1) Zakoupil jsem USB Flash paměťové médium, které má mít kapacitu 64 GB. Když ho připojím, tak se v průzkumníku souborů nezobrazí. Otevřel jsem tedy správu počítače - správu disků. Zde se zobrazuje jako Disk 2, vyměňitelné médium. Nebylo zde přiřazeno písmeno jednotky, takže teď je to H. Nadále se nezobrazuje. To je problém č. 1. Č. 2 je o velikosti paměti. Ve správě disků je flashka rozdělena na dvě části: H má 32,00 GB FAT32 a zbytek je Nepřiřazen. Co s tím?
Mám ještě jedno drobnost. Stahuji si ze zálohy na 6 discích DVD-R do počítače svojí hudební knihovnu a thruba po 6 GB se stahování vždy zasekne. Nějaký nápad.
Budu vděčný za jakoukoliv reakci. Díky moc,
Jast

Pokud je velikost USB Flash skutečne 64 GB, odstranení particie a nové formátováni problém odstraní. Vyskytují se ale také "Fake" USB Flash disky které sice deklarují nejakou velikost, tuto ale ve skutečnosti nemají, s tím nelze delat nic, snad pomúže fyzické násilí aplikované na prodejce, no protože jsi humanitne vzdelanej, zmiňuji se o tom pouze jako o zajímavosti. Nemej dojem že jde o prežitek dávne minulosti, v arabských krajinách se tato metoda uplatňuje dodnes a je součásti místnich právnich systému, co ale jiste víš když jsi humanitne vzdelán.

Pokud jde o zálohu na 6 discích DVD, není jasné co v Tvé terminologii značí "stahováni" zálohy na 6 discích DVD. Snad to opišeš trochu jasneji. Jedná se o velikej archív cca 20-25 GB rozdelenej na 6 části ? nebo jak to chápat ?

.... :puff:

zálohy na 6 discích DVD-R ...a thruba po 6 GB se stahování vždy zasekne

-1 DVD má cca 4,5GB,tj.se to zasekne vždy v polovině 2.DVD nebo jak to chápat ?Není tedy chyba na tom DVD?Zkus to tedy kopírovat opačně,tj.od posledního DVD.A ten HDD nebo oddíl máš naformátovaný na NTFS?