Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Debian Etch - Netinstall

Mam normalne netistall cd a z nejakeho zahadneho dovodu to nejde nainstalovat. Pri instalacii som dal (nepamatam si to presne ale mohlo to byt nejak takto):
Use network mirror mirror: yes
Vybral som: ftp.sk.debian.org
Proxy: (nic - nechal som to prazdne)
Dal som naistalovat: Desktop Environment, Laptop, Base system
No a teraz by sa normalne mali postahovat a naistalovat balicky - lenze mne to len vypisalo nieco ako "Instalation step has failed..." ..nebolo ani napisane preco. Internet mi urcite siel a siet bola nastavena z dhcp takze tam nemohol byt problem.

chtelo by to vic informaci. pri instlaci, na ctvrtem terminalu ( kdyz stisknes F4 - tedy pokud neinstalujes pres graficky instalator ) jsou videt log, ktery instalaci provazi. zkus zapatrat tam, pripadne sem postnout z toho logu nejakou konkretnejsi chybovou hlasku. Take zkus pripadne z jineho pc se na ten mirror pripojit.