Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor k notebooku

Zdravím, mam notebook http://notebooky.heureka.sk/lenovo-m5400-59-410365 /specifikace/#section a chcel by som k tomu dokúpiť monitor, ktorý by som využíval na hry, a aj ako TV s pomocou TV tunera. Našiel som si tento monitor, rád by som počul vaše názory a poprípadne rady na iný monitor :) Limit tak do 150€ cca ... http://www.alza.sk/24-benq-rl2455hm-d414291.htm#po pis
Na notebooku je rozlíšenie HD ready, v monitore, ktorý chcem Full HD... pôjde zobraziť to rozlíšenie full HD na monitore, aj ked je na notebooku len HD ready? ďakujem za odpovede

Ja hrám hlavne CS:GO, iné hry nejak netreba, poprípade stačí menšie rozlíšenie, ale na CS:GO mám 150-200 fps na HD ready, tak myslím že na Full HD by to mohlo byť aspon 100 a to je super :) Nové hry v pláne na tom hrať nemám, ide mi skôr o toto csko, a chcem to používať aj ako TV :) 24-lg-24mp76hm-d1470316.htm Tento mi poradil jeden chalan, hoci je drahší, nechápem čo je na nom lepšie, tak by som bol rád za radu.