Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po zapnutí PC nereaguje monitor

Zdravim, v pondělí mi došla má nová sestava. Ačkoliv nejsem žádný profík, myslím že jsem to poskládal správně. Po zapnutí vše funguje, teda až na monitor. První jsem si myslel, že je to GK, protože u ní to nenapíše ani "No Signal, u základovky alespoň to. Potom jsem si všiml, že mi svítí všechny 3 diody u klávesnice a nezhasnou, ani po zmáčknuti Num Locku... Tak jsem si říkal, že to nemusí být GK. Zkusil jsem vše znova odpojit a připojit, monitor jsem odzkoušel na druhém pc. Už nevím kde může být chyba. Další podezřelá věc je, že když chci vypnout PC, tak musím tlačítko On/Off držet cca 5 vteřin, což se mi zdá moc. Restart vůbec nefunguje, zkoušel jsem ho přepojit, zda nemám obráceně + a -, ale vypadá to že ne.
Jinou GK nemám, ani tu svoji nemám kde jinde odzkoušet a u procesoru integrovaná grafika není.

Sestava:
Základní deska: MSI Z97 Mate
Procesor: Intel Xeon E3-1231 v3
Grafická karta: MSI GeForce GTX 970 GAMING 4G
Zdroj: Seasonic S12G-450 450W Gold
RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz CL9

Snad jsem napsal vše. Budu rád za všechny rady, díky moc!

Vobec ti to nenabehne. Je to tu furt dokola, neviem preco nikto nepouziva hladanie. Vybrat dosku na stol, odpojit vsetko od kejsu (zapinat to pinzetou), RAM skusat po jednej v roznych slotoch, vybrat aj grafiku (musi reagovat klavesnica, na to nepotrebujes grafiku), urobit clear CMOS, overit si ze si zapojil dodatocne napajanie dosky.