Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta

Prosím o radu.Syn si sestavil Pc./Procesor-AMD A10-7700K,Grafická karta-ASUS R9280X-DC2T-3GD5,Operační pamět-Kingston 4GB DDR3 1866Mhz CL10 HYPERX FURY BLACK SERIES 2X,
ZÁKLADNÍ DESKA-ASUS A88X-PRO,ZDROJ SEASONIC SSP-650RT-650W,PEVNÝ DISK WESTERN DIGITAL BLUE 1TB HDD-INTERNÍ DISK,3.5,SATAIII/600,7200OT./MIN./64mb CACHE,PC SKŘÍŇ EUROCASE ML 9001 MONSTER.
Dnes jsme vložili novou grafickou kartu-ASUS R9280X-DC2T-3GD5 a žádná hra se nerozjela( jen na chvíli, potom monitor zčerná a vydává zvuky jako bzučení),přitom při staré graf. kartě MSI RADEON HD 6570,1 GB DDR3(128BIT)mu hry jeli.Koupili jsme mu novou,aby mohl hrát lepší hry,ale nic.Jsem zoufalá nevíte někdo prosím čím to je?Zapojená je dobře.
Předem děkuji

Tak ked nepomozu aktualne ovladace tak potom treba skusit iny zdroj na test preistotu (si pozicat z ineho PC). Ked nepomoze ani to skontrolovat ze grafika je dobre usadena v slote (ne sikmo), pripadne skusit iny slot ak je. Overit ze pod doskou su distancne stpliky na spravnych miestach nech sa doska ohybanim neskratuje o bednu. Ked nic nepomoze tak reklamovat grafiku.