Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mys na notebooku

na notebooku mi nejde bezdratova mys ktera je zapojena pres usb.vse delam podle navodu k mysi ale na notebooku mi jde jenom ta mys ktera se ovlada prstem.poradte nevim co s tim

mám jinou myš (modrou:), tu napoprvé rozchodím takto:
- zapnu počitadlo a myš pokud je zespodu vypnutá, na pořadí nezáleží
- na přijímači zapnu tlačítko vyhledávání
- pohnu nebo cvaknu myšem, ať má přijímač co přijímat
krámy se najdou a sesouhlasí, pro příště to už není třeba