Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký modem?

Zdravím Vás všechny kdo poradí...Mám jít strejdovi zprovoznit internet.Ted jsem se po telefonickém hovoru dozvěděl,že má windows 98.Já používám win xp pack2 a jsem pčipojený na internet přes 02-internet expres.Tímto bych se chtěl zeptat,jestli mu můžu do jeho PC nainstalovat modem Sagem 840 a jestli mu poběží net jako mě?!Má také připojení přes 02.Jen nevím,jestli mu jeho PC vezme,když tam má win98....

Ted jsem se dozvěděl,že mu kdysi internet přes 02 na PC běžel,ale bylo to v opravně--nevím proč...a ted se mu všechny data ztratily.Prý má modem uvnitř PC.Takovému systému /starému/ nerozumím...Stane se něco,když zapojím přes USB kabel k o2 svůj modem Sagem a jestli se to připojí?

Mno, něco se stane urkitě, chudák bezmocný Windows bude hledat
ovladače a v horším případě je najde.
Data se nemohla ztratit ani náhodou, vyjma formátování HDD.
Patrně se jedná o tátův modem integrovaný na základní desce.
Dost bych si tipnul, že po připojení tvého Sagemu se nic
žádoucího nestane. Určitě se připoj na stránky jak starého,
tak nového poskytovatele netového připojení, tam budeš mít
jak kontakt na free hot-linku, tak ke stažení návody v pdf.