Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi přeinstalovat Windows poradíte???

Ahoj mám už dlouhodobý problém se starým počítačem.
Dříve sem ho přeinstaloval bez problému ale teď to něják blbne je to opravdu starý počítač originálně v něm byl Windows XP řekl sem si že tam nacpu Windows 7 a to byla chyba! Nainstaloval sem tam WIN 7 a teď se tam
seká i counter strike 1.6 který šel na win XP uplně v poho pc parametry pc přidávám screen grafika je radeon 128mb stará ale dobrá :) No teď sem hodím ty fotky a doufám že mi pomůžete děkuji! :)
PS:tu modrou obrazovku mi to hodí pokaždé když chci nainstalovat WIN XP mám originální CD takže nevím čím to
může být štve mě to :(

Z beziacich windows urcite systemovy disk nevymaze. Ale moze si vypalit UBCD, nabootovat a tam je aj killdisk. Staci zmazat prve 1% a esc.

(p.s. resp. mozno sa mu podari vymazat mbr aj killdiskom pre Win, ak ho spusti cez pravy klik ako spravca, a skusi mazat fyzicky disk a ne oddiel. To by tiez mohlo stacit)