Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk u videa

ahoj, potřeboval bych poradit se zvukem, když si spustím nejaký film (ne ve formátu DVD, na to mám jinší program), tak mě nejde zvuk a žádného přehrávače, používám M2V player a DIVION,zkoušel sem to aj přes windows media player a taky nic.Dřív mě šlo všechno v pohodě.Stáhl sem aj nejnovší kodeky a taky nic.U m2V playeru mě to píše, že některé streamy jsou v nepodporovaném formátu.Prosím poraďte

no ono tam nejdou žádné filmy se zvukem ani videa, ale ve winampu mě to ide a dvd mě taky ide, ale enom v WinDVD, jinak když to spustím vtom MV2 playeru, tak ten zvuk nejde.Stáhl sem codec pack nejnovější.TO kdybych sám věděl co sem tam měnil, ale určitě nic takového, co bymě ovlinvnilo ten přehrávače.Prostě ve winampu a ve WinDVD mě zvuk ide.