Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání obrazovky

Zdravím,
V poslední době mi začala blikat obrazovka na ntb. Bliká nepravidelně s docela dlouhými prodlevami. Zdá se mi, jako by se počítač sám přepínal z napájení ze sítě na napájení z baterky a tak dokola. Co s tím?
Díky za radu

počítač sám přepínal z napájení ze sítě na napájení z baterky

A máš ten noťas v síti? zkus vyndat baterku a nabíjet ho bez baterky, je možné, že ti jen zlobí baterka...

Pokud tohle nepomůže je to asi na reklamaci bude špatnej hardware, co máš za noťas?