Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashky USB 3.0 kompatibilita

Zdar,
jak je to s flashkama vybavenyma USB 3.0 s kompatibilitou se zarizenima, nejen PC.

Konkretne, kamaradka chce flashku, na ktere si na PC zkopiruje film a pusti primo v TV. PC ma konektor USB3.0, TV ma USB2.0.

Bude to bez problemu?

Poradite nejakou levnou dobrou 32GB flashku s USB3.0? (alza, czc)

- Ano, USB 3.0 nebo 2.0 jsou zpetne kompatibilni.
- Zarizeni 3.0 bude kompatibilni s USB 2.0
( Jde jen o rozdil rychlosti, pri pouziti portu usb 3.0 s USB zarizenim 3.0, kde pri pouziti portu 2.0 toto zarizeni nedosahne max rychlosti zapisu a ceteni)

Ač to je smutné (vzhledem k pověsti firmy a některým jejím vyráběným produktům), mám zatím nejlepší zkušenosti s fleškama AData. Rychlé, funkční vždy a všude...

Mám tu ještě Lexar, ale kompatibilita nic moc (někde nefunguje, nebo se třeba načítá 2 minuty apod.

Měl jsem EMTEC, fungovala dobře a rychle, ale po dvou letech odešla.

Teď jsem reklamoval Silicon Power 64GB USB 3.0. Kromě toho, že se po čtvrt roce rozbila si nemůžu stěžovat, nakopírování cca 1GB seriálu za cca 10s, což je teda mazec.

Doporučuji kouknout hlavně na rychlost, protože někteří výrobci jsou schopní udělat USB3 flešku a dát tam rychlost zápisu 10MB/s...