Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automaticky vyskakující okna při spuštění

Dobrý den,

vždy při spuštění počítače mi vyskočí 5 oken - 2x 1. s textem "Modul C:\Users\HP\AppData\Local\IXsoft\ITIRCL52.DLL se nepodařilo načíst. Oveřte, zda se binární soubor nachází v určené cestě, nebo pomocí ladění zjistěte, zda nenastaly potíže s binárními nebo závislými soubory DDL. Uvedení modul nebyl nalezen.
a 3x 2. s textem "Je možné, že modul C:\ProgramData\yfmzbmk.dat není kompatibilní s verzí systému Windows, kterou používáte. Zkontrolujte, zda je modul kompatibilní s verzí x86 (32 bitů) nebo x64 (64 bitů) programu regsvr32.exe"

Mohl by mi, prosím, někdo poradit, co s tím?

Děkuji moc!

Lenka

To prve co ti ukazuje ("Modul C:\Users\HP\AppData\Local\IXsoft\ITIRCL52.DLL) je neaky program od tvojho HP notebooku/PC.
To druhe vyzera na virus. Oskenuj si pocitac antivirusom.
Taktiez chod do START / do listy napis "msconfig.exe" a spusti / Pri Spusteni / a tam najdi "yfmzbmk.dat" a zakaz ho.