Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapne se spořič obrazovky ?

Ahoj,mám problém.PC jsem dal do opravny a pučil si starý PC od strýce. Sotva sem to připojil mám první problém. Po chvilce na internetu se mi na monitoru objevilo D-SUB power saving energy nebo tak něco (píše mi to monitor,když je ve spořiči osadbrazovkY:) nejdivnější je,že normálně hýbu myší a když se to zapne,nepomůže nic, hýbz myší,všechno mačkám a nic . Prosím,nevíte co s tím je ? Díky

Spořič je vyplý a kabel (VGA) je zapojený správně. Prostě sem normálně na netu,pak se vše na 3 vteřiny lagne a pak jen saving power energy a je černá obrazovka a čudlík u monitoru bliká jako kdyby byl spořič obrazovky,nepomůže nic,jen reset.

Jo a někdy (těch asi 5 minut než to padne) se deformují písmena a čísla (všeho na netu),prostě je to divné ... monitor mám LG LED IPS 21 palců,ale nevím proč by to bylo tím,dřív fungoval,že by se tam jako teď něco pokazilo ?