Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone :( pro holku

Ne není možné vzít jinej telefon, opravdu chce iPhone (na mě nekoukejte). Chci se zeptat, jakej model (já nevím 5tku, 6tku?) kupovat, jestliže podmínkou je aby tam bylo LTE a jinak bude využíván pro managerskou práci tj. denně intenzivní používání hlasu a občas i internetu. Prosil bych o trochu tééééééé polemiky, jestli se vyplatíí si připlatit za 6 nebo vzít 5tku a kterou verzi, přeci jen tam ty ceny dost lítaj od 7k přes 10, 16, 26 000.. Prosím poraďte, abych to už měl z krku.

Chce to pro holku na práci ... mám 4s a přítelkyně používá 4s (její matka má 5 a taťka 5s, nechtěli 6-tku kvůli designu) Pětka vystačí s 16 Gb bohatě pro to na co to chce používat. Filmy si má nahrát do notebooku pc nebo si pořídit externí disk. Telefony na filmy nejsou a už vůbec ne iphony (tím myslím 3,5 palce 4s. Obraz ok ale velikost displeje na film je nahovno)
Matka dělá práci kde mobil má neustále v ruce a nemůže si stěžovat na 5tku. a 16 gb jí krásně stačí. Ona to nebude mít na hry ale na práci ...

díky oběma za postřehy.. no film si tam kdyžtak obmění a 1, 2 by se ji do těch 16ti GB vlézt mohly, ale asi to ani nebude potřeba, má notebook a řídí, takže stejně může koukat na film až když není v pohybu (vlakem, busem obvykle nejezdí) tj. na notebooku

5S, vejde se do kapsy, má dobrou výbavu (včetně 64bit procesoru), neohýbá se a už je docela za přiměřený prachy (v porovnání s 6).
Velikost paměti záleží na člověku. Osobně by mi stačilo snad i 8GB, ale znám lidi, kterejm je 128 málo...

5 je už docela starej, 5C je plastovej šit, 6 a 6+ mě moc nezaujaly. Pokud chce 5,5" pádlo, pak asi nebude moc na výběr.

Ne, prý se ohýbá 6+.
5C je prostě jen plastovej no... :-D

64bit procesor bych viděl hlavní výhodu v tom, že Apple nejspíš dřív odstřihne 32bit (nebude se mu chtít novou verzi iOS vydávat ve dvou verzích jenom proto, že pár nějakých levných 5C, které si vlastně ani moc lidí nekoupilo). Jinak tam rozdíl ve funkčnosti (zatím) asi moc velký nebude. Ten v 5C je trochu pomalejší. O kolik nevím.

To s tím procesorem je jenom moje domněnka, protože to logicky tak prostě vychází. Třeba se vývoj bude ubírat úplně jinak... :-)